FAQ

1. Potřebuji rezervaci?

Pro zajištění dostupného místa je nutná rezervace. Prostřednictvím telefonu +49 (0) 30 41400300 si můžete snadno a bezplatně rezervovat parkovací místo online nebo telefonicky. Pokud nepotřebujete zaručenou volnou kapacitu, můžete se kdykoliv podívat na kapacitu bez upozornění.

2. Jak funguje odvoz na letiště?

Po příjezdu do parkoviště budete dopraveni do terminálu letiště pohodlným kyvadlovým autobusem. Po zpátečním letu jednoduše vezměte zavazadla na místo setkání, zatelefonujte odvozové služhě na příslušném čísle kyvadlové dopravy a budete okamžitě vyzvednuti. Na našem místě v Berlíně-Bohnsdorfu probíhá každých 30 minut kyvadlová doprava. Přesná doba odjezdu je uvedena v potvrzení rezervace.

3. Máte opravdu 24hodinovou službu?

Ano, jsme k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce.

4. Mohu upravit nebo zrušit stávající rezervaci?

Ano, máte možnost použít odkaz v potvrzovacím e-mailu nebo na našich webových stránkách, vpravo nahoře, pod výběrem jazyka vyberte tlačítko “Přihlášení”. V registračním formuláři zadejte do e-mailové adresy použité rezervace a číslo rezervace (MCP …). Jakmile si rezervujete, můžete provést změny nebo doplnění. Na konci objednávky si zvolte “Aktualizovat” (obdržíte aktualizované potvrzení rezervace poštou), “Zrušit rezervaci” (obdržíte potvrzovací e-mail pro zrušení) nebo “Ponechat rezervaci bez uložení” (žádné změny nebudou být uložen). Pokud by měl být den příjezdu dnešního nebo pozdějšího dne, nelze provést změnu a můžete požádat o pomoc našich zaměstnanců na adrese info@mcparking.de nebo +49 (0) 30 41400300.

5. Je parkoviště opravdu bezpečné?

Ano, vaše auto je zaparkováno v oploceném a uzavřeném prostoru. A my jsme na místě nepřetržitě.

6. Jak se provádí platba?

Platba za parkování na letišti se provádí při příjezdu v hotovosti nebo prostřednictvím karty EC.

7. … a co se stane, pokud bude zpáteční let zpožděn?

Můžete přistupovat k vozidlu kdykoliv během dne i v noci. Takže můžete dokonce jet domů uprostřed noci, okamžitě po vyzvednutí na letišti.