Volitelné služby

Comfort parking Plus

Zaparkujete vozidlo v přední části našich prostor. To je téměř přímo u našich základů a na dohled našich zaměstnanců. Za prvních 5 dní bude účtován poplatek 10 EUR, i když je pobyt kratší než 5 dní. Od šestého dne budou za každý další den účtovány 2 €.

Comfort parking

Parkování Comfort je ideální volbou pro obchodní klientelu a náročné prémiové klienty společnosti McParking.
Parkování je v blízkosti našeho kyvadlového bodu, takže máte kratší trasy a rychlejší zpracování!
Za prvních 5 dní účtujeme poplatek ve výši 5 €, platí to i v případě, že pobyt zahrnuje méně než 5 dní. Od šestého dne bude za každý další den účtováno 1 €.

XL parking

U vozidel s délkou od 5,5 m do 6,5 m je třeba zvolit parkovací místo XL.
Pro rezervace vzniká dalších 20 € za období 1-5 dnů. Od 6. dne se navíc účtují 3 € za den.
U vozidel s délkou přes 8 m nás prosím zavolejte na +49 (0) 30 41400300.

Express shuttle

Parking for vehicles with extra length

Za příplatek ve výši 19, – € Vám nabízíme v Schoenefeldu možnost nepoužívat pravidelný velký kyvadlový autobus (každých 30 minut), místo toho dočasně exkluzivní transfer. Vykonává to s našimi expresními autobusy. Těšíme se na vás s tímto pohodlným přestupem.

Money Back Warranty

Be safe when there is something in between

Zrušení letů nebo nepředvídatelné události jsou již dost nepříjemné – je dobré vědět, že se můžete chránit před dodatečnými náklady. S dodatečnou zárukou vrácení peněz McParking nebudete muset platit žádné dodatečné náklady.

Záruka vrácení peněz je následující:

  1. Pokud je váš let zrušen nebo odložen, neúčtujeme žádné storno poplatky, a to ani do 24 hodin před odletem.
  2. V případě zrušení vašeho letu po zaparkování Vašeho vozu u nás vám vystavíme veškeré poplatky za parkování a kyvadlovou dopravu vzniklé od začátku vašeho parkovacího období. Platíte tedy pouze za záruku vrácení peněz.
  3. Pokud z nějakého důvodu musíte přiletěz dříve, použijeme náš ceník k výpočtu pouze skutečné použité doby a vrácení zbytku do vašeho účtu.

20% Motorcycle advantage

Cheaper parking with a motorcycle

Pokud přijedete motorkou, potřebujete menší parkoviště. To nám pomáhá s řízením parkoviště, a proto se vám vyplatí. Výhodu motocyklu lze kombinovat se všemi dalšími možnostmi Plus. Sleva se vztahuje na základní cenu. Ušetřete až 20% nákladů na parkovací místa a získejte výhodu McParking 20% Motorrad dnes! Další informace získáte na čísle +49 (0) 30 41400300! (Nemůžeme zaručit ochranu před povětrnostními vlivy)

Carefree package

Dělat cestování zábavnější!

McParking nabízí nejen parkovací místo a transfer na letiště a zpět. Naši zaměstnanci jsou odhodláni dělat vaši cestu bezstarostnou. Hlídáme vaše vozidlo a pokud to bude nutné, rádi vám také vozidlo přistavíme, zavoláme asistenční službu nebo taxi a mnohem více. Jsme k dispozici 24 hodin, 365 dní v roce na našich parkovištích.